INIR-RF-R32
Part No
INIR-RF-R32
Manufacturer
Amphenol
Description
INTEGRATED GAS SENSOR -R32
Stock
20
Manufacturer :
Amphenol
Product Category :
Gas Sensors
Accuracy :
Current - Supply :
35mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 75°C
Output :
Voltage
Oxygen Range :
Product Status :
Active
Type :
Air Quality
Voltage - Supply :
3.2V ~ 5.25V