CA30CAN25PA
Part No
CA30CAN25PA
Description
SENSOR PROX CAPACITIVE 25MM CYL
Stock
2
Ingress Protection :
IP67, IP68, IP69k, NEMA 1,2
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Output Type :
PNP-NC/NO, 4-Wire
Response Frequency :
50Hz
Sensor Type :
Capacitive
Shielding :
Shielded
Termination Style :
Cable Leads
Voltage - Supply :
10V ~ 40V