CA30CLN12MU10M
Part No
CA30CLN12MU10M
Description
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Stock
5
Ingress Protection :
IP67
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Output Type :
Relay
Response Frequency :
1Hz