UM30-214112
Part No
UM30-214112
Description
SENSOR PROX ULTRA 350-3400MM CYL
Stock
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
PNP
Response Frequency :
4Hz
Voltage - Supply :
9V ~ 30V