UM30-214113
Part No
UM30-214113
SENSOR PROX ULTRA 350-3400MM CYL
Stock
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
Analog Current and Voltage
Voltage - Supply :
9V ~ 30V, 15V ~ 30V