VC12RT23010M
Part No
VC12RT23010M
Description
SENSOR PROX CAPACITIVE 12MM CYL
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (TA)
Response Frequency :
1Hz
Voltage - Supply :
230VAC