UM30-214118
Part No
UM30-214118
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Output Type :
Analog Current and Voltage, PNP
Response Frequency :
4Hz
Voltage - Supply :
9V ~ 30V, 15V ~ 30V