WSPLWOEM480
Part No
WSPLWOEM480
Color :
White
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Voltage - Supply :
480VAC
Datasheets
WSPLWOEM480
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V