WSPSM480LWO-D-BK
Part No
WSPSM480LWO-D-BK
Description
SENSOR WITH DAYLIGHTING SMT
Color :
Black
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Product Status :
Obsolete
Voltage - Supply :
480VAC
Datasheets
WSPSM480LWO-D-BK
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V