T30UXIA-806636
Part No
T30UXIA-806636
Description
T30UX SERIES W/ ANALOG OUTPUT; S
Frequency :
224kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Voltage - Rated :
10 V ~ 30 V
Datasheets
T30UXIA-806636
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C