252B503A40NA
Part No
252B503A40NA
Description
JOYSTICK 50K OHM 2 AXIS TH
Operating Temperature :
-10°C ~ 70°C
Resistance :
50 kOhms
Switch Function :
360° Directional
Voltage Rating - AC :
50 V
Voltage Rating - DC :
5 V