TE32-3.2526
Part No
TE32-3.2526
Manufacturer
Sierra Electronics
Description
SMD TAPE EXTENDERS 32MM BELTS, 1
Stock
100
Manufacturer :
Sierra Electronics
Product Category :
Tape
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Clear
Product Status :
Active
Tape Type :
Splicing
Temperature Range :
Thickness :
Thickness - Adhesive :
Thickness - Backing, Carrier :
Usage :
Datasheets
TE32-3.2526
Manufacturer related products
    HUMIDITY INDICATOR CARDS (3SPOTS
    SMD PLASTIC REEL 3IN X 8MM WHITE
    SMD PLASTIC REEL 4IN X 8MM WHITE
    SMD PLASTIC REEL 4IN X 12MM WHIT
    SMD PLASTIC REEL 4IN X 16MM WHIT