SL125-20/UI2+LXI
Part No
SL125-20/UI2+LXI
Description
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 2.6 KW
Current - Output :
0 ~ 20A
Power (Watts) :
2600W
Voltage - Output :
0 ~ 125VDC
Voltage - Supply :
187 ~ 265VAC