SL1500-1.7/208+LXI
Part No
SL1500-1.7/208+LXI
Description
PWR SUP 0-1500VDC 2600W 0-1.7A
Current - Output :
0 ~ 1.7A
Power (Watts) :
2600W
Voltage - Output :
0 ~ 1500VDC
Voltage - Supply :
208VAC