CD15ED680FO3F
Part No
CD15ED680FO3F
Description
CAP MICA 68PF 1% 500V RADIAL
Stock
117
Capacitance :
68 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
500 V
Datasheets
CD15ED680FO3F
Manufacturer related products
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 30.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 35.0MM
Catalog related products
    CAP MICA 470PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 1000PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 2200PF 5% 1KV RADIAL
    CAP MICA 4700PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 5000PF 5% 500V RADIAL
    CAP MICA 2200PF 5% 8KV DISK
    CAP MICA 2700PF 5% 8KV DISK