PSR031UL0450Z
Part No
PSR031UL0450Z
Description
FUSE SQUARE 450A 700VAC/600VDC
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Current Rating (Amps) :
450A
Features :
Indicating
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC :
700 V
Voltage Rating - DC :
600 V
Datasheets
PSR031UL0450Z
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V