PSX1XLFL0125X
Part No
PSX1XLFL0125X
Description
FUSE SEMI 1500VDC 1XL SIZE 125A
Current Rating (Amps) :
125A
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
Rectangular
Voltage Rating - DC :
1.5 kV
Datasheets
PSX1XLFL0125X
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V