45024R2C2.75S
Part No
45024R2C2.75S
Description
FUS 2.75KV MV R-RATED 24R SEALED
Applications :
Electrical, Industrial
Current Rating (Amps) :
450A
Response Time :
Medium Blow
Voltage Rating - AC :
2.75 kV
Voltage Rating - DC :
Datasheets
45024R2C2.75S
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V