45024R2C5.5W
Part No
45024R2C5.5W
Description
FUSE CARTRIDGE 450A 5.5KVAC
Applications :
Motor Protection
Class :
R
Current Rating (Amps) :
450A
Voltage Rating - AC :
5.5 kV
Voltage Rating - DC :
Datasheets
45024R2C5.5W
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V