45024R2C5.5SW
Part No
45024R2C5.5SW
Description
FUS 5.5KV MV R-RATED 24R SEAL H
Applications :
Electrical, Industrial
Current Rating (Amps) :
450A
Response Time :
Medium Blow
Voltage Rating - AC :
5.5 kV
Voltage Rating - DC :
Datasheets
45024R2C5.5SW
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V