KLDR.400T
Part No
KLDR.400T
Description
FUSE CRTRDGE 400MA 600VAC/300VDC
Current Rating (Amps) :
400mA
Package / Case :
5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Product Status :
Obsolete
Voltage Rating - AC :
600 V
Voltage Rating - DC :
300 V
Datasheets
KLDR.400T
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V