ESDA6V1-4BC6
Part No
ESDA6V1-4BC6
Manufacturer
STMicroelectronics
Description
TVS DIODE 3VWM SOT23-6
Manufacturer :
STMicroelectronics
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
4
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
SOT-23-6
Power - Peak Pulse :
80W
Supplier Device Package :
SOT-23-6
Voltage - Breakdown (Min) :
6.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
3V