ESDA25B1RL
Part No
ESDA25B1RL
Manufacturer
STMicroelectronics
Description
TVS DIODE 24VWM 8-SOIC
Manufacturer :
STMicroelectronics
Applications :
General Purpose
Bidirectional Channels :
6
Power - Peak Pulse :
150W
Supplier Device Package :
8-SOIC
Voltage - Breakdown (Min) :
25V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
24V