MSMLJ78CAE3
Part No
MSMLJ78CAE3
Description
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Stock
34
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
22.8A
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
DO-214AB, SMC
Power - Peak Pulse :
3000W (3kW)
Supplier Device Package :
DO-214AB
Voltage - Breakdown (Min) :
86.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
126V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
78V