LSP05480P
Part No
LSP05480P
Description
LIGHTING SURGE PROTECT 480V SCRW
Stock
48
Approval Agency :
CE, cURus, UL
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Type :
Type 2, Type 4
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
510VAC
Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
1.9 kV
Voltage - Protection Rating (VPR) :
Datasheets
LSP05480P
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V