ERZ-VF2M330
Part No
ERZ-VF2M330
Description
VARISTOR 33V 125A 2SMD JLEAD
Current - Surge :
125 A
Energy :
1.2J
Features :
Maximum AC Volts :
20 V
Maximum DC Volts :
26 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Varistor Voltage (Max) :
36 V
Varistor Voltage (Min) :
30 V
Varistor Voltage (Typ) :
33 V