U280-W02-40C2-G
Part No
U280-W02-40C2-G
Description
DUAL-PORT COMPACT USB-C WALL CHA
Stock
7
Charge Current - Max :
3A, 2.22A, 1.67A
Mounting Type :
Wall Mount
Power - Max :
40W
Termination Style :
USB C Receptacle
Type :
USB Wall Mount
Voltage - Input :
120VAC, 230VAC
Voltage - Nominal :
5V, 9V, 12V