G125-FC11605F1-0150L
Part No
G125-FC11605F1-0150L
Description
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 16POS
Stock
133
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Number of Positions :
16
Manufacturer related products
    BATT RETAIN COIN 12.5MM 1CEL SMD
    BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
    BATT HOLDER COIN 20MM 1 CELL SMD
    BATT HOLDER COIN 12MM 1 CELL SMD
    BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN