G125-FC31605L0-0450L
Part No
G125-FC31605L0-0450L
Description
1.25MM F/L 16POS 30AWG 450MM
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions :
16
Manufacturer related products
    BATT RETAIN COIN 12.5MM 1CEL SMD
    BATT RETAINER COIN 20MM 1CEL SMD
    BATT HOLDER COIN 20MM 1 CELL SMD
    BATT HOLDER COIN 12MM 1 CELL SMD
    BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN