NX1612SA-32.000MHZ-CHP-CIS-3
Part No
NX1612SA-32.000MHZ-CHP-CIS-3
Manufacturer
NDK
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Manufacturer :
NDK
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
32 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C