Q 0,032768-JTX310-12,5-20-T1-LF
Part No
Manufacturer
Jauch Quartz
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Manufacturer :
Jauch Quartz
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
12.5pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C