R2016-26.000-10-F-1010-TR
Part No
R2016-26.000-10-F-1010-TR
Manufacturer
Raltron
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Raltron
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-10°C ~ 60°C