Q 26,0-JXS32-12-10/10-FU-WA-LF
Part No
Q 26,0-JXS32-12-10/10-FU-WA-LF
Manufacturer
Jauch Quartz
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Manufacturer :
Jauch Quartz
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
12pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C