Q 0,032768-JTX310-6-10-T3-HMR-LF
Part No
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C