X49SS2-12.000-F20JJDTK
Part No
X49SS2-12.000-F20JJDTK
Manufacturer
SUZHOU HANGJING ELEC&TECH CO., LTD
Description
CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD
Manufacturer :
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C