Q 24,0-JXS11-8-10/20-T1-FU-LF
Part No
Q 24,0-JXS11-8-10/20-T1-FU-LF
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
90 Ohms
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C