Q 20,0-JXS32-8-10/10-FU-WA-LF
Part No
Q 20,0-JXS32-8-10/10-FU-WA-LF
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Stock
492
ESR (Equivalent Series Resistance) :
45 Ohms
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
8pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C