AS-25.000-18-F-3030-SMD-TR-NS1
Part No
AS-25.000-18-F-3030-SMD-TR-NS1
Manufacturer
Raltron
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Raltron
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
25 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C