Q 12,0-JXS32P4-12-20/20-T1-AEC-LF
Part No
Description
CRYSTAL 12MHZ 12PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Frequency :
12 MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
12pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C