Q 26,0-JXS32-9-10/10-FU-WA-LF
Part No
Q 26,0-JXS32-9-10/10-FU-WA-LF
Description
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
26 MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Load Capacitance :
9pF
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C