O 0,032768-JO22-G-1V3-1-T1-LF
Part No
O 0,032768-JO22-G-1V3-1-T1-LF
Manufacturer
Jauch Quartz
Description
OSC XO 32.768KHZ HCMOS SMD
Stock
149
Manufacturer :
Jauch Quartz
Product Category :
Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
245µA
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
±30ppm
Function :
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V