AWG28-37/F/300
Part No
AWG28-37/F/300
Description
CBL RIBN 37COND 0.05 MULTI 50'
Conductor Strand :
7 Strands / 36 AWG
Jacket Color :
Multiple
Number of Conductors :
37
Operating Temperature :
105°C
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
28 AWG
Datasheets
AWG28-37/F/300
Manufacturer related products
    BATT CHG USB AUTO 5V/9V/12V/20V
    BATT CHRGR USB AUTO ADAPT 5V 1A
    BATT CHARGER DESKTOP 15-20V
    PATCH PANEL 19" 24PORT BLANK