AWG28-24/F-1/300
Part No
AWG28-24/F-1/300
Description
CBL RIBN 24COND 0.039 MULT 300'
Conductor Strand :
7 Strands / 36 AWG
Jacket Color :
Multiple
Number of Conductors :
24
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
28 AWG
Datasheets
AWG28-24/F-1/300
Manufacturer related products
    BATT CHG USB AUTO 5V/9V/12V/20V
    BATT CHRGR USB AUTO ADAPT 5V 1A
    BATT CHARGER DESKTOP 15-20V
    PATCH PANEL 19" 24PORT BLANK