TG-AH486-55.9-25-2.0-1A
Part No
TG-AH486-55.9-25-2.0-1A
Manufacturer
T-Global Technology
Description
TG-AH486 55.9X25X2MM W/ADH
Manufacturer :
T-Global Technology
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
55.90mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K