36.83MM-33.02MM-25-8815
Part No
36.83MM-33.02MM-25-8815
Manufacturer
3M
Description
THERM PAD 36.83MMX33.02MM 1=25PK
Manufacturer :
3M
Product Category :
Thermal - Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier :
Polyester
Color :
White
Material :
Acrylic
Outline :
36.83mm x 33.02mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
0.6W/m-K