K50PTCALGRY3A
Part No
K50PTCALGRY3A
Description
TOUCH INDICATOR, 50MM, K50 PRO
Actuator Type :
Round, Button, Flush
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 50.00mm Dia
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC
Datasheets
K50PTCALGRY3A
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C