WLS28-2CW285XQ
Part No
WLS28-2CW285XQ
Description
WORK LIGHT STRIP 285MM
Ingress Protection :
IP50 - Dust Protected
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
800lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC
Datasheets
WLS28-2CW285XQ
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C