WLS28-2CW570XPBQ
Part No
WLS28-2CW570XPBQ
Description
WORK LIGHT STRIP 570MM
Stock
1
Features :
Cascadable, High/Low/Off Switching
Luminous Flux :
1600lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC
Datasheets
WLS28-2CW570XPBQ
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C