WLS28-2XW570XMQ
Part No
WLS28-2XW570XMQ
Description
WORK LIGHT STRIP 570MM
Stock
2
Features :
Cascadable, Motion Detection
Luminous Flux :
1600lm
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC
Datasheets
WLS28-2XW570XMQ
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C