WLS28-2XW1130SQ
Part No
WLS28-2XW1130SQ
Description
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Ingress Protection :
IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Lens Type :
Flat, Clear
Luminous Flux :
3200lm
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Voltage - Supply :
12 ~ 30VDC
Datasheets
WLS28-2XW1130SQ
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C